EVY Sunscreen Mousse SPF 50 (100ml)

EVY Sunscreen Mousse SPF 50 (100ml)

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (79)Počet hvězdiček je 5 z 5
3 body do věrnostního systému

EVY Technology

EVY OPALOVACÍ PĚNA SPF 50
Unikátní opalovací pěna s vysokou ochranou SPF 50 na obličej i tělo. Speciálně vyvinutá pro citlivou pokožku, takže je vhodná pro všechny typy pleti.
Více

770 Kč
Skladem
ks
EVY Technology

EVY OPALOVACÍ PĚNA SPF 50
Unikátní opalovací pěna s vysokou ochranou SPF 50 na obličej i tělo. Speciálně vyvinutá pro citlivou pokožku, takže je vhodná pro všechny typy pleti.
Více

POPIS:

EVY Sunscreen mousse SPF 50 je nelepivá rychle vstřebávající se ochrana proti slunečnímu záření v jedinečném pěnovém složení. Je obohacena o vitaminy C a E a glycerín, díky čemuž pomáhá předcházet a regenerovat poškození pokožky způsobené sluncem. Tato opalovací pěna se doporučuje osobám s velmi bledou a citlivou pokožkou a pro ty, kteří požadují vysokou slnečnou ochranu. Tato SPF pěna je vysokovoděodolná.

SPF 50 znamená, že do pokožky pronikne 1/50 UVB záření. Sluneční ochrana tedy blokuje 98% UVB záření, pokud se použije doporučené množství pěny. Navíc, všechny produkty EVY obsahují více než 90% ochranu proti UVA záření, což představuje téměř třikrát vyšší ochranu jak požaduje norem EU pro opalovací produkty!

Výhody produktu EVY Sunscreen Mousse SPF50:

  • Vyvinutý pro citlivou pokožku, je bez parfému a alkoholu.
  • Vhodný pro pokožku náchylnou na sluneční ekzémy a alergie, albinismus a vitiligo.
  • Vysoký ochranný sluneční faktor a dlouhodobá ochrana proti UVA / UVB.
  • Obsahuje vitamíny C a E a glycerín, na zklidnění a regeneraci pokožky po opalování. 

EVY Technologie

Patentovaná technologie použitá v produktech EVY umožňuje pěnové směsi proniknout přes celou horní vrstvu pokožky. Nezůstává pouze na povrchu, jako většina ostatních opalovacích krémů. Unikátní složení pěny, speciálně vyvinuté pro citlivou pokožku a doporučené dermatology, neobsahuje alkohol, parfém a ani potenciálně dráždivé konzervační látky. Švédská Asociace pro Vitiligo doporučuje produkty EVY i pro ty, kteří mají citlivou pokožku, sluneční ekzémy, sluneční alergie, albinismus a jiné kožní komplikace způsobené UV zářením. EVY pěna vydrží na pokožce až šest hodin, modrá řada produktů je vysoce odolná vůči slané, sladké i chlorované vodě. Zaručuje dlouhotrvající sluneční ochranu při plavání, pocení se nebo utření se ručníkem, proto je oblíbená i mezi sportovci. Hnědá řada SPF produktů  na obličej je otěru a potu odolná.

APLIKACE:

Několikrát nádobou zatřeste a držte ji dnem vzhůru. Jemně zatlačte, abyste získali požadované množství pěny. Je lepší vytlačovat raději více menších dávek, jak najednou velké množství. Pěnu zpracujte mezi rukama tak, aby se stala tekutější a důkladně ji vmasírujte do pokožky. Na natření celé ruky dospělého člověka postačí přibližně plná dlaň pěny, k natření obličeje postačí velikost golfového míčku. Pokud jste použili správné množství pěny, pokožka by měla zůstat suchá asi za 5-10 minut. Pokud vyschne rychleji, možná jste použili málo (nebo máte suchou pokožku a potřebujete více pěny). Pokud pěnu stále cítíte i po přibližně 10 minutách, můžete přebytek opláchnout vodou a to bez obav ze ztráty jakékoli UV ochrany. Před koupáním nebo oblékáním si nezapomeňte nechat pěnu důkladně vstřebat do pokožky.

SLOŽENÍ:

Aqua, Butane, Propylene Glycol, Octocrylene, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, VP/Hexadecene Copolymer, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Stearic Acid, Palmitic Acid, Isobutane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Propane, Shea Butter Ethyl Esters, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, PVP, Polysorbate 20, Triethanolamine, Carnosine, Tocopheryl Acetate, Glycerin, Sodium Ascorbyl Phosphate, Dimethicone, Tetrasodium Glutamate Diacetate