EVY After Sun Mousse (150ml)

EVY After Sun Mousse (150ml)

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (13)Počet hvězdiček je 5 z 5
2 body do věrnostního systému

EVY Technology

EVY PĚNA PO OPALOVÁNÍ
Chladivá a uklidňující pěna pro spálenou nebo podrážděnou pokožku s intenzivní hydratací až 12 hodin.
Více

740 Kč
Skladem
ks
EVY Technology

EVY PĚNA PO OPALOVÁNÍ
Chladivá a uklidňující pěna pro spálenou nebo podrážděnou pokožku s intenzivní hydratací až 12 hodin.
Více

POPIS:

EVY AFTER SUN MOUSSE je inovativní pěna, která poskytuje pokožce intenzivní hydrataci až 12 hodin. Díky receptuře obohacené o vitaminy C a E, ureu a kyselinu glutamovou, pokožku po pobytu na slunci regeneruje a hydratuje, a pomáhá jí udržet si svou opálenou barvu. V kombinaci s přísadami jako panthenol a aloe vera, ji navíc ochlazuje a uklidňuje. Je ideálním produktem pro všechny typy pleti, včetně citlivé, náchylné na ekzémy, jakož i pro pleť, která podstoupila laserové ošetření, mikroihličkování a chemický peeling.

EVY technologie umožňuje pěně proniknout přes celou horní vrstvu pokožky, nezůstat pouze na povrchu a tím posílit přirozenou ochrannou bariéru pokožky. Vyvinuta pro citlivou pleť, bez alkoholu a parfému.

Výhody produktu EVY AFTER SUN MOUSSE:

  • Vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé, jakož i pro děti.
  • Posiluje ochrannou bariéru pokožky.
  • Zklidňuje pokožku díky panthenolu a aloe vera.
  • Může být použita po absolvování laserového ošetření, mikroihličkování a chemického peelingu.
  • Obohacený o vitaminy C a E, ureu a kyselinu glutamovou na regeneraci a hydrataci pokožky.

 

APLIKACE:

Několikrát nádobou zatřeste a držte ji dnem vzhůru. Jemně zatlačte, abyste získali požadované množství pěny. Je lepší vytlačovat raději více menších dávek, jak najednou velké množství. Pěnu zpracujte mezi rukama tak, aby se stala tekutější a důkladně ji vmasírujte do pokožky.  Na natření celé ruky dospělého člověka postačí přibližně plná dlaň pěny, k natření obličeje postačí velikost golfového míčku. Pokud jste použili správné množství pěny, pokožka by měla zůstat suchá asi za 5-10 minut. Pokud vyschne rychleji, možná jste použili málo (nebo máte suchou pokožku a potřebujete více pěny). Před koupáním nebo oblékáním si nezapomeňte nechat pěnu důkladně vstřebat do pokožky.

SLOŽENÍ:

Aqua, Butane, Propylene Glycol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Canola Oil, Isobutane, Shea Butter Ethyl Esters, Propane, PVP, C15-19 Alkane, Propanediol, Hexylene Glycol, Glycerin, Polysorbate 20, Sophora Japonica Flower Extract, Allantoin, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Hexyl Nicotinate, Alanine, Dextrin, Aspartic Acid, Glutamic Acid, Sucrose, Glucose, Fructose, Urea, Citric Acid, Triethanolamine, Dimethicone, Tetrasodium Glutamate Diacetate.