EVY Sunscreen Mousse SPF 20 (150ml)

EVY Sunscreen Mousse SPF 20 (150ml)

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (4)Počet hvězdiček je 5 z 5
2 body do věrnostního systému

EVY Technology

EVY OPAĽOVACIA PĚNA SPF 20
Unikátní nelepivá opalovací pěna SPF 20 na obličej i tělo. Speciálně vyvinutá pro citlivou pokožku, takže je vhodná pro všechny typy pleti. Více

690 Kč
Skladem
ks
EVY Technology

EVY OPAĽOVACIA PĚNA SPF 20
Unikátní nelepivá opalovací pěna SPF 20 na obličej i tělo. Speciálně vyvinutá pro citlivou pokožku, takže je vhodná pro všechny typy pleti. Více

POPIS:

EVY Sunscreen mousse SPF 20 je nelepivá rychle vstřebávající se ochrana proti slunečnímu záření v jedinečném pěnovém složení. Je obohacena o vitaminy C a E, výtažky z kolagenu a hedvábí, díky čemuž pomáhá předcházet a regenerovat poškození pokožky způsobené sluncem. Tuto opalovací pěnu doporučujeme pro ty, kteří se zřídka spálí nebo na ty části těla, které jsou již opálené nebo budou vystaveny slunečnímu záření jen kratší čas. Tato SPF pěna je vysokovoděodolná.

SPF 20 znamená, že do pokožky pronikne 1/20 UVB záření. Sluneční ochrana tedy blokuje 95% UVB záření, pokud se použije doporučené množství pěny. Navíc, všechny produkty EVY obsahují více než 90% ochranu proti UVA záření, což představuje téměř třikrát vyšší ochranu jak požaduje norem EU pro opalovací produkty!

Výhody produktu EVY Sunscreen Mousse SPF20:

  • Vyvinutý pro citlivou pokožku, je bez parfému a alkoholu.
  • Vhodný pro pokožku náchylnou na sluneční ekzémy a alergie, albinismus a vitiligo.
  • Dlouhodobá ochrana proti UVA / UVB.
  • Obsahuje vitamíny C a E, výtažky z kolagenu a hedvábí na zklidnění a regeneraci pokožky po opalování.
  • Pěna je vysokovoděodolná - vůči slané, sladké a chlorované vodě.

EVY Technologie

Patentovaná technologie použitá v produktech EVY umožňuje pěnové směsi proniknout přes celou horní vrstvu pokožky. Nezůstává pouze na povrchu, jako většina ostatních opalovacích krémů. Unikátní složení pěny, speciálně vyvinuté pro citlivou pokožku a doporučené dermatology, neobsahuje alkohol, parfém a ani potenciálně dráždivé konzervační látky. Švédská Asociace pro Vitiligo doporučuje produkty EVY i pro ty, kteří mají citlivou pokožku, sluneční ekzémy, sluneční alergie, albinismus a jiné kožní komplikace způsobené UV zářením. EVY Sunscreen Mousse vydrží na pokožce až šest hodin, je vysoce odolná vůči slané i chlorované vodě. Zaručuje dlouhotrvající sluneční ochranu při plavání, pocení nebo otření se ručníkem, proto je oblíbená i mezi sportovci.

APLIKACE:

Několikrát nádobou zatřeste a držte ji dnem vzhůru. Jemně zatlačte, abyste získali požadované množství pěny. Je lepší vytlačovat raději více menších dávek, jak najednou velké množství. Pěnu zpracujte mezi rukama tak, aby se stala tekutější a důkladně ji vmasírujte do pokožky. Na natření celé paže dospělého člověka postačí přibližně plná dlaň pěny. Pokud jste použili správné množství pěny, pokožka by měla zůstat suchá asi za 5-10 minut. Pokud vyschne rychleji, možná jste použili málo (nebo máte suchou pokožku a potřebujete více pěny). Pokud pěnu stále cítíte i po přibližně 10 minutách, můžete přebytek opláchnout vodou a to bez obav ze ztráty jakékoli UV ochrany. Před koupáním nebo oblékáním si nezapomeňte nechat pěnu důkladně vstřebat do pokožky.

SLOŽENÍ:

Aqua, Butane, Octocrylene, Propylene glycol, Palmitic acid, Diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, Stearic acid, VP / Hexadecene copolymer, Isobutane, Butyl Methoxydibenzoylmethane, PVP, Polysorbate 20, Triethanolamine, Hydrolyzed silk, Bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, Hydrolyzed Collagen, Tocopheryl acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate Glycerin, Dimethicone, Propane.