SKINTEGRA Clarion (30ml)

SKINTEGRA Clarion (30ml)

2 body do věrnostního systému

SKINTEGRA

SKINTEGRA CLARION je exfoliační sérum pro smíšenou / mastnou a aknózní pleť. Více

510 Kč
Skladem
ks
SKINTEGRA

SKINTEGRA CLARION je exfoliační sérum pro smíšenou / mastnou a aknózní pleť. Více

POPIS:

Clarion je exfoliační noční sérum určené k hloubkové čištění pórů a zlepšení textury a hyperpigmentací na problematické pleti se sklonem k tvorbě vyrážek a komedonů. Tento silný exfoliator má minimalistický složení, které obsahuje 4% kyseliny glykolové (AHA kyselina), 2% kyseliny salicylové (BHA kyselina) a extrakty z lékořice, zeleného čaje a rozchodnice růžové.

Aktivní složky v tomto produktu snižují nadměrnou tvorbu kožního mazu a snižují negativní účinky folikulární hyperkeratózy (jinými slovy, sérum bojuje proti hromadění odumřelých kožních buněk kolem folikulů, což vede k ucpaným pórům a následně ke klinicky závažnějším kožním onemocněním). Kyselina salicylová a glykolová odstraňují odumřelou pokožku, předcházejí ucpaným pórům a zlepšují fungování pokožky se sklonem k akné.

Sérum může být použito lokálně na ošetření nesrovnalostí všech typů pleti, jeho aplikace na celý obličej se však doporučuje především pro smíšenou a mastnou pleť, vzhledem k jeho specifickou schopnost snižovat tvorbu kožního tuku. Při mastné, smíšené a citlivé pokožce se doporučuje začít s používáním Clarion každý druhý den, aby si pokožka zvykla na častější používání, zatímco ti, kteří jsou již zvyklí na výrobky s AHA a BHA kyselinami mohou používat toto exfoliační sérum každý večer jako první krok po vyčištění pleti.

Clarion má vodovou texturu, která se rychle a úplně vstřebává, a mírně nakyslou, bylinkovou vůni. Po aplikaci séra se doporučuje pokožku dobře vyživit a použít přípravek s SPF během dne. Formulován bez přidání parabenů, denaturovaného alkoholu nebo etanolu, umělých vonných látek, barviv a jiných potenciálně dráždivých látek, je balen v neprůhledné skleněné nádobě s kapátkem.

Klíčové Ingredience:

  • Hloubkově čistící: Salicylic Acid, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract
  • Protizánětlivé: Salicylic Acid, Betaine, Camellia Sinensis Leaf Extract, Rhodiola Rosea Extract, Panthenol
  • Rozjasňující: Glycolic Acid, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract
  • Snížení kožního mazu: Salicylic Acid, Camellia Sinensis Leaf Extract
  • Zpomalení projevů stárnutí pokožky: Salicylic Acid, Glycolic Acid, Glycyrrhiza Glabra Root ExtractAPLIKACE:

Naneste 3-4 kapky séra Clarion na vyčištěnou pleť během večerní péče o pleť. Nechte vstřebat a pokračujte s hydratačním produktem. Při aplikaci může dojít k mírnému štípání nebo brnění, tento pocit však spontánně zmizí do 2 minut.

SLOŽENÍ:

Aqua, Methylpropanediol, glycolic Acid, Salicylic Acid, Sodium Citrate, betainu, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza glabra Root Extract, Panthenol, Rhodiola Rosea Extract, Glycerin, Sodium Phyto, phenethyl Alcohol, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate. pH 3.3