SLUNEČNÍ OCHRANA EVY

Technologie EVY Technology byla vyvinuta a patentována v 90. letech. Technologii nejdříve uvedli na Islandský trh, který svým drsným klimatem nabízel ideální podmínky pro testování produktů. Islandští rybáři, kteří přicházeli do kontaktu se slanou vodou a silnými žaludečními kyselinami z ryb, byli výborná testovací skupina. Jejich problémy se suchou a podrážděnou pokožkou na obličeji a na rukou po používání EVY produktů zmizely. V roce 2010 přinesli zakladatelé technologii EVY do Švédska a postupně rozšířili řady produktů a prodej expandoval i do dalších zemí.

Produkty EVY Technology představuje ve videu i beauty žurnalistka Zuzana Závodská na svém kanálu AESTHEHOLIC:

.

.

Články

6 DŮVODŮ PROČ DERMATOLOGOVÉ DOPORUČUJÍ EVY TECHNOLOGY

6 DŮVODŮ PROČ DERMATOLOGOVÉ DOPORUČUJÍ EVY TECHNOLOGY

1) DLOUHODOBÉ A ÚČINNÉ. Patentovaná technologie použitá v produktech EVY umožňuje pěnové směsi proniknout přes celou horní vrstvu pokožky. Nezůstává pouze na povrchu, jako většina ostatních opalovacích krémů. Proto se sluneční ochrana nesníží, když budete plavat, potit se nebo se sušit ručníkem. Opalovací pěna vydrží na pokožce až šest hodin.

2) RYCHLÉ VSTŘEBÁVÁNÍ. Pěna se rychle vstřebává, což usnadňuje použití doporučeného množství produktu. EVY neucpává póry, umožňuje pokožce dýchat a nezanechává žádný film. Může se použít i kolem očí a na rty. Díky pěnovému složení Vám EVY produkt vystačí na dvakrát tolik aplikací jako ekvivalentní množství krému.

3) VYSOKÁ OCHRANA. SPF na láhvi označuje ochranu proti UVB záření. Všechny produkty EVY však navíc obsahují více než 90% ochranu proti UVA záření, což představuje téměř třikrát vyšší ochranu jak požaduje norma EU pro opalovací produkty. Díky tomu jsou EVY opalovací pěny zvláště vhodné pro děti a lidi citlivých na slunce.

4) EXTRA JEMNÁ FORMULACE. EVY přípravky posilují ochrannou bariéru pokožky. I proto se doporučují pro lidi se slunečními alergiemi, slunečními ekzémy, albinismem a jinými kožními komplikacemi způsobených UV zářením. Díky zapečetěnému aerosolu zůstane pěna čerstvá a bez bakterií během celého používání. Neobsahují alkohol, parfém, nanočástice a ani potenciálně dráždivé konzervační látky.

5) EXTRÉMNĚ DOBŘE TESTOVÁN. Opalovací pěnu EVY mohou používat děti už od šesti měsíců a všichni, kteří mají na své opalovací produkty vysoké nároky. EVY přípravky používá řada švédských elitních sportovců jako národní jachtařský, veslařský, golfový, volejbalový a cyklistický tým.

6) BEZPEČNÁ OCHRANA. Pro lidi, kteří trpí vitiligem - stav pokožky, který způsobí, že některým oblastem pokožky chybí ochranný melanin - je nezbytný účinný opalovací krém. Švédská asociace Vitiligo doporučuje svým členům EVY Sunscreen. EVY pěny jsou dostupné ve verzi s SPF 10, 20, 30 a 50.