EVY Sunscreen Mousse SPF 10 (150ml)

EVY Sunscreen Mousse SPF 10 (150ml)

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (3)Počet hvězdiček je 5 z 5
2 body do věrnostního systému

EVY Technology

EVY OPALOVACÍ PĚNA SPF 10
Unikátní nelepivá opalovací pěna na obličej i tělo. Speciálně vyvinutá pro citlivou pokožku, takže je vhodná pro všechny typy pleti. Více

690 Kč
Skladem
ks
EVY Technology

EVY OPALOVACÍ PĚNA SPF 10
Unikátní nelepivá opalovací pěna na obličej i tělo. Speciálně vyvinutá pro citlivou pokožku, takže je vhodná pro všechny typy pleti. Více

POPIS:

EVY Sunscreen mousse SPF 10 je nelepivá rychle vstřebávající se ochrana proti slunečnímu záření v jedinečném pěnovém složení. Tato opalovací pěna se doporučuje pro ty, kteří se zřídka nebo nikdy nespálí. Je vhodná pro ty části těla, které jsou již opálené nebo pokud pobýváte na slabším slunci, případně pokud plánujete být na slunci kratší dobu. Tento produkt je vhodný pro vegany.

SPF 10 znamená, že do pokožky pronikne 1/10 UVB záření. Sluneční ochrana tedy blokuje 90% UVB záření, pokud se použije její doporučené množství. Navíc všechny produkty EVY obsahují více než 90% ochranu proti UVA záření, což představuje téměř třikrát vyšší ochranu jak požaduje norem EU pro opalovací produkty!

Výhody produktu EVY Sunscreen Mousse SPF 10:

  • Vyvinutý pro citlivou pokožku, bez parfému a alkoholu.
  • Vhodný pro pokožku náchylnou na sluneční ekzémy a alergie, albinismus a vitiligo.
  • Rychle se vstřebávající pěnová konzistence.
  • Ochrana proti UVB i UVA.
  • Vhodný pro vegany.

EVY Technologie

Patentovaná technologie použitá v produktech EVY umožňuje pěnové směsi proniknout přes celou horní vrstvu pokožky. Nezůstává pouze na povrchu, jako většina ostatních opalovacích krémů. Unikátní složení pěny, speciálně vyvinuté pro citlivou pokožku a doporučené dermatology, neobsahuje alkohol, parfém a ani potenciálně dráždivé konzervační látky. Švédská Asociace pro Vitiligo doporučuje produkty EVY i pro ty, kteří mají citlivou pokožku, sluneční ekzémy, sluneční alergie, albinismus a jiné kožní komplikace způsobené UV zářením. EVY Sunscreen Mousse vydrží na pokožce až šest hodin, je vysoce odolná vůči slané i chlorované vodě. Zaručuje dlouhotrvající sluneční ochranu při plavání, pocení nebo otření se ručníkem, proto je oblíbená i mezi sportovci.

 

APLIKACE:

Několikrát nádobou zatřeste a držte ji dnem vzhůru. Jemně zatlačte, abyste získali požadované množství pěny. Je lepší vytlačovat raději více menších dávek, jak najednou velké množství. Pěnu zpracujte mezi rukama tak, aby se stala tekutější a důkladně ji vmasírujte do pokožky.  Na natření celé ruky dospělého člověka postačí přibližně plná dlaň pěny, k natření obličeje postačí velikost golfového míčku. Pokud jste použili správné množství pěny, pokožka by měla zůstat suchá asi za 5-10 minut. Pokud vyschne rychleji, možná jste použili málo (nebo máte suchou pokožku a potřebujete více pěny). Pokud pěnu stále cítíte i po přibližně 10 minutách, můžete přebytek opláchnout vodou a to bez obav ze ztráty jakékoli UV ochrany. Před koupáním nebo oblékáním si nezapomeňte nechat pěnu důkladně vstřebat do pokožky.

SLOŽENÍ:

Aqua, Propylene glycol, Ethylhexyl salicylate, Butane, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Palmitic acid, Propane, Stearic acid, VP / Hexadecene copolymer, Isobutane, Polysorbate 20, PVP, Triethanolamine, Glycerin, Dimethicone, Disodium EDTA.